Deprecated: EV_Widget_Entry_Views içindeki WP_Widget oluşturucu yordam 4.3.0 sürümünden bu yana desteklenmiyor! Yerine __construct() kullanın. in /home/herkesce/public_html/wp-includes/functions.php on line 4807
Topluluk Kuralları -

Topluluk Kuralları


Herkesce.net’i daha nezih ve etkin bir mecra haline getirmek için siz üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin uyması gereken bazı kurallarımız var. Bu kuralların tamamı sizi korumak ve size karşı yapılacak her türlü hak ihlalinin yaşanmasını engellemektir.

  • Her ne olursa olsun; Küfür ve cinsellik içeren yorumlar yasaktır. Dini, ırki, siyasi, herhangi bir cinsel tercih ve yönelime sözel saldırıda bulunmak, herhangi bir etnik kökeni, dili aşağılayıcı yorumlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.
  • Biz herkesin fikir belirtme özgürlüğü olduğunu düşünüyor ve bu özgürlüğü kullanmanız için bu yayınları yapıyoruz. Her ne olursa olsun kimsenin etik ve ahlaki konuşma hakkına saldırmak kesinlikle yasaktır.
  • Biz; Herkesce.net’in özgün olması için gece gündüz çalışıyor ve emek harcıyoruz. Eğer içeriklerimizi beğenirseniz “kişisel profilinizden” linklerimizi paylaşabilirsiniz. Ancak kişisel olmayan yahut ticari amaçlı her türkü mecrada içeriklerimizi link almadan veya kaynak göstermeden paylaşmanız telif hakkı ihlaline girer. Haber vermeniz durumunda bu tür kullanımlara da açıktır.
  • Herkesce.net üyelik formu aktiftir. İstediğiniz an üye olabilir ve ekstra içeriklere ulaşım sağlayabilirsiniz. Üyelik kaydı esnasında gerçek bilgiler vermek zorunda olduğunuzu unutmayın. Üyelik profilinize bir başkasına ait fotoğrafı koymanız söz konusu şahsın hakkını ihlal ettiğinizi ve her türlü yaptırımla karşı karşıya kalma ihtimaliniz olduğunu hatırlatırız.
  • Herhangi bir hakaret etmeden, insanların değerlerine ya da hassas noktalarına yapacağınız bir saldırı onları kışkırtabilir ve kural ihlali yapabilir. Bu gibi durumlarda her iki taraf da hak ihlali konusunda gereken yaptırımlarla karşı karşıya kalacaktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti Anayasası gereğince hak ihlalleri büyük suç olarak kabul edilir. Yukarıda yazılan tüm kurallara sirayet durumunu sözünü temelde Herkesce.net değil. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası zorunlu kılmıştır. Buradan doğacak tüm hak ihlallerinden kişinin kendisi sorumludur.
Herkesce.net Yönetimi

Anketler

Hagi mi Alex mi?

  • Hagi (55%, 46 Oylar)
  • Alex (45%, 37 Oylar)

Toplam oy veren: 83

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Haftanın Yazarı

Nazlı Öztürk

Nazlı Öztürk

1998 doğumluyum ve Sakarya'da yaşıyorum. Kendi kullandığım ürünleri, makyaj tüyolarımı, bakım tekniklerimi ve tariflerimi sizlerle paylaşmak için buradayım.