Deprecated: EV_Widget_Entry_Views içindeki WP_Widget oluşturucu yordam 4.3.0 sürümünden bu yana desteklenmiyor! Yerine __construct() kullanın. in /home/herkesce/public_html/wp-includes/functions.php on line 4806
Merve ARSLAN |

Merve ARSLAN

Kapak fotoğrafını güncelle
Kapak fotoğrafını güncelle
Merhabalar ben Merve Arslan. Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Bir süre özel gereksinimli çocuklar ile çalıştım. Ardından Sağlık Bakanlığında Danışmanlık görevimi sürdürmeye başladım. Genel olarak çocukların gelişimsel değerlendirmesi, davranış problemleri, aile içi iletişimin düzenlenmesi, gelişimsel destek önerilerinin verilmesi ve yönlendirmelerin yapılması gibi pek çok alanda aileler ve çocukları ile çalışmaktayım. Bunun yanı sıra çocuk kitapları ve ebeveyn kitapları üzerine inceleme yazıları yazdığım Minikütüphane adlı bir instagram hesabım bulunuyor. Herkesçe merak edilen konuları en yalın en doğru haliyle yazmak ve sizlerle paylaşmak için burada buluşmaya karar verdik. Şimdiden iyi okumalar dilerim.
This user account status is Onaylandı

Anketler

Hagi mi Alex mi?

  • Hagi (55%, 46 Oylar)
  • Alex (45%, 37 Oylar)

Toplam oy veren: 83

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Haftanın Yazarı

Nazlı Öztürk

Nazlı Öztürk

1998 doğumluyum ve Sakarya'da yaşıyorum. Kendi kullandığım ürünleri, makyaj tüyolarımı, bakım tekniklerimi ve tariflerimi sizlerle paylaşmak için buradayım.