Deprecated: EV_Widget_Entry_Views içindeki WP_Widget oluşturucu yordam 4.3.0 sürümünden bu yana desteklenmiyor! Yerine __construct() kullanın. in /home/herkesce/public_html/wp-includes/functions.php on line 4807
Herkesce.net Sıkça Sorulan Sorular (SSS) -

Herkesce.net Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Neden “Herkesçe” değil “Herkesce”?

Toplumumuzun gergin olduğu bu dönemde bir de biz “ünsüz sertleşmesine” sebep olmayalım dedik. 🙂
Şaka bir kenara, dijital dünyanın dilinin İngilizce olması Türkçe’deki bazı harfleri almamızı engelliyor. Biz de alan adı ile site adının aynı olması için “herkesce” ismini uygun gördük.

“Herkesce.net’e Neden Üye olmalıyım?”

Çünkü Herkesce.net’te herkese göre içerikler bulunmaktadır. (Eğer senin ilgini çeken bir içerik yoksa bize bildirip öneri verebilirsin)
Yazılardan anında haberdar olmanı istiyoruz.
Yazılarımız genel olarak birbiri ile bağlantılı bir seri şeklinde ilerliyor ve üye olmanız tüm yazıları sırayla okumanızı kolaylaştıracaktır.
Üyelik ücretsizdir ve hep ücretsiz kalacaktır.

“Herkesce.net’in amacı nedir?”

Herkesce.net; herkesin her şeyi bildiği dünyada bilgilerine yorum ekleyerek insanımıza bakış açısı kazandırmak ve yaşamak istediğimiz çağdaş, yenilikçi ve saygılı bir toplumun inşasına bir “tuğla” koyabilmek.

“Hangi konularda yazılar yayımlıyorsunuz?”

Yazarlarımızın konularında etkili kişiler olmasına dikkat ederek tüm kategorilerde yazılar yazabiliriz. Herhangi bir konu kısıtlamamız yoktur.

“Herkesce.net ekibinde nasıl yer alabilirim?”

Herkesce.net hemen her kitleye hitap eden bir oluşum olmak amacıyla ortaya çıkmıştır. Kategori fark etmeksizin her türlü içerik oluşturucuya açık bir platformdur.
-Yazar
-Editör (Yazım ve imla hataları için)
-Moderatör
-Video İçerik Oluşturucu
-Teknik Destek Uzmanı (Web Tasarım, Yazılım, Grafik Tasarım, Video ve Görsel Düzenleme Animasyon vs)
-Seslendirmen
-Çevirmen
Yukarıda belirtilen konularla ilgileniyorsanız ve Herkesce.net’in sizinle daha güzel olacağına inanıyorsanız bizimle iletişime geçebilir insanlara faydalı olurken sizinle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla ağ kurabilirsiniz.

Nasıl destek olabiliriz?

Her türlü desteğe ihtiyacımız var başlıklar altında bahsedecek olursak:

-Maddi destek verebilirsin

Herkesce.net topluma farklı bakış açıları sunmak için yola çıkmış ve büyük emeklerle devam etmekte olan bir platformdur. Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Her eylemin bir maliyeti vardır, insanlara ücretsiz ve benzersiz içerik sunmak ise biraz daha emek maliyet ister. Miktarı fark etmeksizin https://www.patreon.com/herkescenet hesabına bağışta bulunarak sizlere daha çok benzersiz içerik sunmamızı sağlayabilirsiniz.

-Teknik destek verebilirsin

Herkesce.net dijital bir platformdur. Dijital platformlar sürekli olarak destek ve gelişim gerektirir.
-Web Tasarım
-Grafik Tasarım
-Video ve Görsel Düzenleme
-Yazılım
-Animasyon
Yukarıda belirtilen konular ilgi alanında ise Herkesce.net’in görsel ve teknik kalitesini arttırmamıza yardımcı olabilirsin.

-Yayılmamıza yardımcı olabilirsin

Günlerce süren yazma sürecimiz ardından, yine günler süren editöryel çalışmalar ve uygun görsel bulma süreci ve sonrasında damıtılmış bilgi ile yorumlama yöntemi kullanarak yazdığımız metinleri; siz sadece tek tuşla paylaşabilir, yorum olarak fikrinizi belirtebilirsiniz. Bunu yapmak sizi çok yormayacakken, bize çok şey katacak. Tam bir Kazan-Kazan! 🙂

-Geri dönüşler ve öneriler verebilirsin

Herkesce.net ortak akılla yönetilen bir platformdur. İçerisinde bulunan herkesin fikirleri alınarak oluşturulmuş ve yine içerisindeki her bireyin önerileri göz önüne alınarak yönetilmektedir. Sen de yazılarımızı takip eden biri olarak bizlere eksik-fazla, yanlış-doğru, öneri ve şikayetlerinle Herkesce.net’i çok daha kaliteli bir ortam haline getirmemize yardımcı olabilirsin.

-Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsin

Sosyal Medya günümüzün en güçlü iletişim aracıdır diyebiliriz. Biz sizler için hiç bir karşılık talep etmeden içerik üretiyoruz, sizler de daha çok insanın bizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. İçeriklerimizden ilginizi çekenleri paylaşarak, sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek ve önererek büyümemizi hızlandırabilirsin.
Sosyal Medya hesaplarımız sağ üstte unutmadan takip edebilirsin 🙂

Bir fikrin mi var?

Hemen bizimle iletişime geç. Her fikri ve projeyi ciddiyetle karşılıyor, yenilikler ve inovasyonlar yapmak için heyecanlanıyoruz. Fikrinin çok uçuk ya da çok sıradan olması seni durdurmasın. Her fikri inceleyip neler yapabileceğimiz üzerine kafa yoruyoruz.

Bize sormak istediğin başka bir konu mu var?

İnfo@herkesce.net e-posta hesabımızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsin.

“Şifremi unuttum ne yapmalıyım?”

Giriş sayfasında “Şifremi unuttum” kısmından yeni şifre alabilirsiniz.

Telegram’daki kanalınız var mı?

Bilmeyenler için Telegram; Whatsapp’ın birebir aynısı denebilir. Tek farkı telefon numarasına gerek kalmadan içerik paylaşılabilir.

Herkesce.net Telegram Kanalı

Kısa Film, Film ve Tiyatro ile uğraşıyorsanız bir network (ağ) kurmak için Telegram grubumuza gelmek istersiniz.

Herkesce.net Kısa Film Telegram Kanalı

Bulamadığınız kitaplar için:

Herkesce.net E-Kitap Kanalı

Anketler

Hagi mi Alex mi?

  • Hagi (55%, 46 Oylar)
  • Alex (45%, 37 Oylar)

Toplam oy veren: 83

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Haftanın Yazarı

Nazlı Öztürk

Nazlı Öztürk

1998 doğumluyum ve Sakarya'da yaşıyorum. Kendi kullandığım ürünleri, makyaj tüyolarımı, bakım tekniklerimi ve tariflerimi sizlerle paylaşmak için buradayım.