Deprecated: EV_Widget_Entry_Views içindeki WP_Widget oluşturucu yordam 4.3.0 sürümünden bu yana desteklenmiyor! Yerine __construct() kullanın. in /home/herkesce/public_html/wp-includes/functions.php on line 4807
Gizlilik Politikası -

Gizlilik Politikası

Bu metin gizlilik politikası metnidir ve tüm Herkesce.net içerik oluşturucu platformları için geçerlidir. Sitemize giriş yaptığınızda gerek istatistik raporları gerek üye ya da ziyaretçiye ilgi alanlarına uygun içerik üretmek amacıyla sizlerin bazı verilerini toplamaktayız. Bu işlem sistem tarafından otomatik yapılmaktadır. Tüm siteler bu tür bilgiler toplamak zorundadır. Sizin daha müreffeh ve nezih bir ortamda bulunmanız açısından da gerekli bilgilerinizin korunması için her türlü tedbir alınmıştır.
Herkesce.net topladığı bilgileri istatistik ve geliştirme dahil tüm site içi hareketleri kontrol etme amacıyla kullanabilir

Yorumlar


Ziyaretçiler ya da üyeler sitede yorum yaptığında yorum formunda gösterilen verileri ve spam tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresini ve tarayıcı kullanıcı aracısı dizesini toplarız.

Medya


Web sitesine profil fotoğrafı ya da kapak fotoğrafı vs. görüntü yüklerseniz, gömülü konum verileri (EXIF GPS) içeren görüntüleri yüklememeniz tavsiye edilir. Web sitesini ziyaret eden kişiler web sitesindeki resimlerden herhangi bir konum verilerini indirip çıkarabilir.

Üyeler


Üye olduğunuzda Herkesce.net tüm üyelik bilgilerinizi görebilir, düzenleyebilir.
E-Posta adresiniz
Adınız ve Soyadınız
IP adresiniz
Herkesce.net sitesinde saklanır.
Ayrıca tüm üyeler; profil fotoğrafını, kapak fotoğrafını, şifresini, e-mail adresini kısaca kendi oluşturduğu bilgileri değiştirebilir, silebilir.

Herkesce.net tüm bilgilerinizi saklamak ve yasadışı hiç bir şekilde kullanmamayı tahüt eder. Sitemizde ziyaretçi olarak ya da üye kaydı yaparak tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Herkesce.net Yönetimi

Anketler

Hagi mi Alex mi?

  • Hagi (55%, 46 Oylar)
  • Alex (45%, 37 Oylar)

Toplam oy veren: 83

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Haftanın Yazarı

Nazlı Öztürk

Nazlı Öztürk

1998 doğumluyum ve Sakarya'da yaşıyorum. Kendi kullandığım ürünleri, makyaj tüyolarımı, bakım tekniklerimi ve tariflerimi sizlerle paylaşmak için buradayım.